23.03.2016 10:29

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ UCM

V sobotu 9. apríla sa v Novej aule UCM na Bučianskej ulici 4/A v Trnave uskutoční Deň otvorených dverí Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Od 10-tej hodiny sa začnú prezentácie pre uchádzačov.
Študijné programy, ubytovacie a stravovacie kapacity, fakultný život, možnosti získania praxe i štúdia v zahraničí - to všetko sú oblasti, ktorým sa budú venovať predstavitelia jednotlivých súčastí univerzity.
Návštevníkov čaká aj sprievodný program na chodbách - jednu časť budú tvoriť informačné pultíky pracovísk, kde sa záujemcovia dozvedia všetky dôležité informácie a budú sa môcť opýtať na to, čo ich zaujíma, druhá časť bude interaktívna. Účastníci DOD si budú mať možnosť si pozrieť a priamo vyskúšať to, čo sa na fakultách a inštitúte učí. "Tešiť sa môžu na televízne štúdio i malé chemické laboratórium", prezrádza organizátorka Dr. Slávka Mazáková.
Okrem toho bude priamo v priestoroch vysielať online študentské rádio Aetter.
Na podanie prihlášky bude čas ešte aj po celouniverzitnom dni otvorených dverí, o predĺžení lehoty na podávanie prihlášok do konca apríla budeme informovať v najbližších dňoch.

—————

Späť


Kontakt

Univerzita sv. Cyrila a Metoda Fakulta prírodných vied

Nám. J. Herdu 2
917 01 Trnava

Sídlo katedry:
Hlavná 418
919 51 Špačince


tel: 033/ 5565 303